Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Számlát nem kaptam az ingatlan...

Számlát nem kaptam az ingatlanközvetítőnél, a "szerződésben" a lenti szöveg szerepel. Ez egyenértékű lehet egy számlával?

Figyelt kérdés

"A megbízási szerződés egyben a megbízási díj átvételi elismervénye is, aminek az aláírásával egyben igazolja a regisztrációs díj kiegyenlítését is. A megbízási díj átvételére jogosult bármely a megbízott által alkalmazott irodai munkatárs. "



Nagy átverés volt az egész, és vissza akarom kapni a pénzem. Eredetileg azzal akartam odaállni eléjük, hogy nem adtak számlát, de most olvastam ezt a pár sort. Ezt így pl. a NAV elfogadná? Elég fura lenne... csak egy A4-es oldal, még csak nem is fejlécezett, nemhogy pl. sorszámozott lenne.



2013. aug. 16. 15:01
 1/1 könyvelő1 ***** válasza:
Nem egyenértékű. Számlát vagy nyugtát kellett volna adnia az ÁFA tv.-ben előírt adattartalommal.
2013. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!