Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy rövid szöveg legfordítása...

Egy rövid szöveg legfordítása angolról, köszönöm?

Figyelt kérdés

rendelni szeretnék az internetről, angol tudásom nem a legjobb, ez az jelenti hogy Európában 1 fontért kiszállítják? 10 font a minimum rendelési összeg vagy hogy? :\ előre is köszi!


All orders to be delivered to Europe and the ROW are sent via Royal Mail AirSure (a signature will be required). Delivery rates begin at £10.00 (Europe) and £15.00 (ROW) and increase by £1 per item (Europe) and £2 per item (ROW) added to the basket after the first item. Please allow 2 working days for your order to be picked and despatched. Delivery times from country to country will differ, we expect around 10 working days from despatch for orders delivered to Europe and 15 working day from despatch for orders delivered to ROW. Please for items and reasons that could affect these times.


2013. máj. 5. 19:04
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy azt hogy 10 font a kiszállítási költség és +1font tárgyanként?
2013. máj. 5. 19:09
 2/3 anonim ***** válasza:
10 font + 1 font minden plusz tétel után.
2013. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jaja én is arra gondoltam, köszönöm a megerősítést!
2013. máj. 5. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!