Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóbevalláshoz kérnék segítséget?

Adóbevalláshoz kérnék segítséget?

Figyelt kérdés
Nos, az adóbevallásommal van egy kis probléma, ugyanis a munkahelyemen még februárban mondták hogy ne foglalkozzak vele, ők elintézik és le is adják. Azonban ma jött a levél a navtól hogy ez mégsem sikerült.. A főnököm erre közölte hogy elfelejtett szólni, de ő visszaküldte nekem a papírokat .stbstb. Előkerestem, és rendben tényleg megcsinálták, de hibásan. Ugyanis én tavaly nyáron még diákmunkán voltam, és ők ezt nem vették hozzá. Ha így adom le, akkor megint jön majd a levél hogy nem kóser ez így. Szóval, a kérdésem az lenne hogy ilyenkor hogy kell megcsinálni? Össze kell adni a számokat vagy hogy? Bocsánat ha sík hülyének látszom, de most először kell nekem csinálni így fogalmam sincs, pláne úgy nem hogy két helyről van ugye papírom. Előre is köszönöm.

2013. aug. 27. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, össze kell adni a kereseteket.
2013. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az adóbevallásban az év közben kapott jövedelmeket összesítve kell beírni. Mindegyiket abba a sorba, amelybe tartozik.

Ha Neked diákmunkából volt jövedelmed, valamint egy másik munkaviszonyból, akkor a két keresetet összeadva beírod a bevallás 1. sorába.

Ugyanez vonatkozik a többire is. Tehát a levont adóelőlegek összegére is. Azokat is össze kell adni...:)

2013. aug. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!