Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ti már tettetek bejelentést a...

Ti már tettetek bejelentést a NAV. Nál, volt eredménye?

Figyelt kérdés
Nem régiben sérelem ért engem bejelentettem a navnál ilyenkor személyesen felkeresnek vagy semmi ilyen nem lesz hanem kimennek a helyszínre ?

2013. szept. 24. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ez engemet is erdekelne
2013. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
emailben írtam nekik mert a telefon folyton foglalt volt........ 1 hónap múlva vissza is írtak megadtam a helyszínt stb....írtak vissza h a megyei ..felkeresik .......
2013. szept. 24. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:

A te feljelentésed csak arra elég,hogy gyanút ébressz az adóhatóságban,kimennek és csinálnak egy rutinellenőrzést,de nem fogják a céget rögtön bűnösként kezelni mert rengeteg a rosszindulatú ember aki csak ártani akar másoknak.Ha mindent rendben találnak akkor azzal le van zárva az ügy és nem zaklatják tovább az általad tönkre tenni kívánt vállalkozást.

Azért érdekelne,hogy milyen sérelem ért ami feljogosít arra,hogy így kiszúrj valakivel?Ha arra vársz,hogy mikor zár már be a feljelentésed nyomán az adott cég akkor lehet,hogy csalódnod kell mert még ha találtak is szabálytalanságot valószínüleg pénzbírsággal elintézték.

2013. okt. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Romlott, lejárt szavatosságú termékeket árulnak(pl a virsli rendesen megvolt rohadva vissza vittem felbontás után és még azt is letagadta hogy ott vettem a terméket), nem adnak blokott, nem megvásárolt terméket is beleütnek pl a multkor 3 kifli helyett beütött 45 dbot ... kértem a blokot és nem adta ide .. és még neki állt feljebb kb 4 szer mondtam el hogy ő tévedett.... másokkal is ezt csinálják.. szégyen!
2013. okt. 2. 12:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor fogod a vásárlók könyvét és beleírod a panaszod névvel, címmel.

Vagy pedig jelzed a felügyeleti szerveinél (ki kell lennie függesztve a boltban) Az egyik felügyeleti szerv mindenképp a területileg illetékes jegyző. Romlott áru miatt fordulhatsz a NÉBIH-hez is (van honlapjuk)

2013. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben teljesen jogos a felháborodásod,de a romlott termékek miatt ne a NAV-nál jelentsd fel őket.

Az okos vállalkozó ha nem ad blokkot és ezt a vevő szóvá teszi akkor nem áll le vitatkozni hanem 651 bocsánatkérés közepette pótolja a hiányosságot.Még ezek után is csak reménykedhet abban,hogy megússza baj nélkül.

2013. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
fogyasztóvédelemnél is bejelentettük reméljük most már lesz eredménye !
2013. okt. 2. 14:24
 8/8 A kérdező kommentje:
nem ért semmit a bejelentésem mai nap folyamán nem jelentek meg ott ! Szégyen ez az ország!
2013. okt. 9. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!