Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » SOS Megbüntetek mert nem...

SOS Megbüntetek mert nem adtam blokkot az apeh-osnak. Azért nem adtam mert a főnök feketepénzt szed. Nekem ez az első esett de a boltnak már a többszöri. Mennyire büntetnek meg?

Figyelt kérdés
Kérem bárki tud valami infot ezzel kapcsolatban kérem írjon!köszönöm!

2013. nov. 5. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, olyan félmilla környékére taksálom a halmozat miatt, és be is zárhatják átmenetileg.
2013. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Ilyet ne csinálj, egy főnök kedvéért sem!

Ha nem tetszik neki, rúgjon ki, sose bánd, nem ér annyit, hogy Téged hurcoljanak meg, Ő meg röhögve kifizeti a saját részét...

2013. nov. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a céget fogják büntetni nem az alkalmazottat
2013. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tévedés, hogy csak a céget büntetik meg.

Ugyanúgy, mint a feketemunkánál is büntetik a céget és az alkalmazottat is.

2013. nov. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 belbolyhocska válasza:
Én is így jártam egy hete! Neked megjött a büntetésed? Mennyit kell fizetned, ha igen? És mennyibe került az áru amit nem ütöttél be? Kolléganőmet 4 éve 10.000ft-ra büntették.
2013. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!