Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az APEH (NAV) ellenöröket...

Az APEH (NAV) ellenöröket igaz hogy úgy képzik?

Figyelt kérdés
Namármost mindenki tudja hogy ők eléggé szívtelen emberek és az lenne a kérdésem hogy igaz hogy úgy képzik ki őket hogy elviszik egy sötét szobába ott pedig leszíjazzák őket egy székhez és egész nap olyan filmeket vetítenek nekik amik kiölik az emberi és szociális érzelmeiket?

2013. nov. 13. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivan? xD
2013. nov. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
valamint ha jól hallottam kedves családi videókat is vetítenek nekik és közben pálcákkal bökdösik őket hogy kialakuljon a pavlovi reflex? :O
2013. nov. 13. 08:19
 3/6 Linkoln ***** válasza:
Nem, nem igaz.. :)
2013. nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak a BKV ellenőröknél van így.
2013. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jézus...remélem csak poénnak szántad ezt a kérdést...
2013. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyik haveromnak a haverja jelentkezett a NAV-hoz, és másnap megjelentek nála és keyloggert telepítettek a gépére, ellopták az fb és email jelszavát és megnézték hogy kivel mit szokott beszélni. Így szűrik ki az olyan embereket akik nem megfelelőek. Persze ha belegondolsz ez nem legális. Egyébként a NAV-ról nemrég derült ki hogy a nagy adócsalók felett simán szemet hunynak, szóval elég nagy szar az egész, én bármit eltudok képzelni.
2013. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!