Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Szeptemberbe kezdtem dolgozni,...

Szeptemberbe kezdtem dolgozni, a fizetésem nem éri el a nettó 100ezret. Kapok adó visszatérítést majd nyáron?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem. Az a korábbi, többkulcsos adórendszer esetében volt, hogy az adójóváírást kérhetted havonta, vagy egyösszegben, adóbevallás után. Ma már nincs adójóváírás.
2013. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nekem is kell adóbevallást csinálni? egy jövedelmem van, azt is a munkavállaló által leadózom. Ja és 21éves vagyok, se gyerek, se semmilyen kedvezmény.
2013. dec. 5. 21:40
 3/17 anonim ***** válasza:
Attól még kell adóbevallást csinálni! Mindenkinek kell, akinek adóköteles jövedelme van! Az adót már levonták, azért kapod nettóban a fizetésed, tehát ha jól vontak fizetned már nem kell, csak elkészítened róla az adóbevallást.
2013. dec. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
és meddig kell meg hogy működik ez?
2013. dec. 6. 08:41
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Azota teljesit jobban az orszag es azota nottek "allitolag" a berek... Tenyleg jobb ma magyarorszagon mint 4eve... csak sajnos en sem latom!!
2013. dec. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Január 31-ig kapsz egy jövedelemigazolást a munkahelyedtől, és az alapján kell elkészíteni, és eljuttatni a NAV-hoz május 20-ig.
2013. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

köszönöm!

és kapok vissza bármit is a leadózott jövedelmemből? :D

2013. dec. 6. 13:48
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Egy nagy lo......fa...szt :))) Ha jol vontak le akkor semmit se. Akkor mar tamogatod viktorlandot!!
2013. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés, kedves kérdező, miért kapnál vissza, De komolyan érdekelne az ok hogy miért jött ez a kérdés.
2013. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért mert hallotta valahol sok éve, hogy ez így megy...
2013. dec. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!