Online pénztárgép?

Figyelt kérdés
Kis üzletben vagyok eladó és már meg van a szerződés az online új pénztárgépről, ami egy sam4s nr 300-as lesz és olyan kérdésem lenne, hogy mivel ez egy pici gép a régi megmarad és abban lesz a pénz vagy ez még is hogyan lesz majd? Épp hogy megszoktam ezt ami most van, most meg jön egy másik...
2013. dec. 17. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk más típusú, olcsóbb gépünk van. A héten hozták meg, mivel azt mondták, hogy be van élesítve és nav látja, hogy nm ütik. Felháborító, de a régi gépet elvitték és az ártalmatlanításért 24 ezer forintot kértek el! És ezt törvény mondja ki valóban! Az az egész online pénztárgép egy lehúzás, jó bevétel az államnak és a nyugati cégeknek, akik ezeket a szarokat eladják. Az online költségről nem is beszélve.


A válasz a kérdésedre: Lehet a kassza részt hozzátenni az új géphez, amennyiben le lehet a régiről szerelni. A gépet elviszik majd, de a kasszát azt megtarthatod.

2013. dec. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 éve kasszázok, és kb mostanra szoktam meg! fantasztikus lesz, hogy minden máshogy lesz a régin, meg én csak úgy merek vissza adni visszajárót, ha beütöm, mert többször volt, hogy elszámoltam magam, úgy hogy remélem ezen is lesz ilyen funkció....
2013. dec. 20. 13:15
 3/4 anonim válasza:
Van rajta olyan funkció?
2014. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos még mindig nem kaptam meg....
2014. ápr. 22. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!