Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha az Elmü-töl 1 millió ft...

Ha az Elmü-töl 1 millió ft kártérítést kérünk abból menyit kell adózni hány %-ot?

Figyelt kérdés

Ugyanis már 7 hónapja az anyám nem tud a saját lakásába élni mert nincs áram dacára annak hogy ő egy forinttal nem tározott, mindig befizette a számláit. Ezt igazolni is tudja. Mindig elteszi a számlákat.

Nem küldtek félszoltó levelet sem, egyszer csak lezárták az órát és kész.


Viszont ostoba leveleket azt küldözgetek.

Volt olyan h felszólították anyámat h 30.000-el tartozik, aztán jött olyan h 3-al majd h majd ők tartoznak 3-al majd h semmivel nem tartozik és ügy lezárva.

Viszont az áramot azt nem kapcsolták vissza, semmi elnézést kérünk semmi.


Na erre elment a fogyasztó védelemhez, kiderült h az ilyen nem egyedi eset. Az összes papírt/számlát lefénymásolták ugye mindezt 7 hónapja.

Most meg várunk h elfogadnák e a lehetőséget peren kívül.

Bár még nem jelentkeztek, e-mailekre sem válaszoltak.

Nagyon úgy néz ki jelenleg a dolog h megyünk a bíróságra.



2014. jan. 14. 21:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sok sikert! 300ezer már reálisabb!ha minden így történt.
2014. márc. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia, én is több esetről tudok, engem is idén 2x kikapcsoltak törvénytelenül. Lehet nekem is írni privátban sorstársnak, partner vagyok a dolgokban, ha valaki eljárást akar.
2014. szept. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Polgári rész: A Békéltető Testülethez elmentetek? Az gyorsan lép.


Büntető rész: Büntetőper is indult? Mert amíg jogerős határozat nem lesz arról, hogy tömeges bűncselekményeket követnek el, addig ez továbbra is így fog menni!

2014. szept. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!