Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van egy lakasom, aminek en...

Van egy lakasom, aminek en vagyok az egyeduli tulajdonosa es ki szeretnem adni, meghozza a kft-men keresztul, tehat, hogy a kft szamlazzon es adozzon a bevetel utan. Ezt hogyan lehet konyvelesileg megoldani?

Figyelt kérdés
Ingatlanugynoksegi es fenntartoi tevekenysegem van, de az max a berbol befolyo bevetel 10%-a koruli lehet es en az egesz bert a KFtmbe szeretnem betenni. Van erre valami bevett gyakorlat?
2014. jan. 15. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Hasonlóban voltam én is nem rég. Nekem a könyvelő az adószámos magánszemélyt javasolta a bérbe adáshoz, mert a kft csak "megtűrt személy" a székhelyen.


Így külön kezelem a kettőt.

2014. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!