Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az egyetem 22-23 éves nappali...

Az egyetem 22-23 éves nappali tagozatos, államilag támogatott tanulónak is fizeti a TB-t?

Figyelt kérdés
Most szeretnék beiratkozni egyetemre, mert eddig OKj-t tanultam és most végzek majd. Szóval az egyetem fizeti nekem is a tb-t?

2014. jan. 22. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az egyetem fizeti, hanem a magyar állam, a magyarok által befizetett adóból. Tehát igen, amikor nappalira jársz, a TB-d rendben. Szivesen.
2014. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. jan. 22. 11:42
 3/4 A kérdező kommentje:

Bár kis ellenszenvet érezzek a hangvételen. A szüleim becsületes dolgozó állampolgárok és fizetik az adót.


Én is becsületes vagyok és nem szeretnék az adófizetők pénzén 10 évig tanulni, csak normális végzettséget akarok, hogy utána dolgozhassak, vállalkozhassak és fizethessem az adót.

2014. jan. 22. 11:44
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Jól érezted, de akkor tekintsd ezt a felhangot tárgytalannak, megváltoztattad a véleményem.

Kicsit az a kép jött le, hogy a TB elcsalása miatt iratkoznál csak be tanulni.

Na meg, mindenki szidja az államot, az egytemek meg szentek, holott egy vagyont költ az előbbi a képzésekre. Pont, hogy az egyetemek nyúlják inkább le a nagy pénzeket. (Állami finanszírozású képzésen az állam utal át a sulidnak félévente 200 ezret.. nem hiszem, hogy valóban ennyibe kerülne a delikvens képzése.)

2014. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!