Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nappali egyetem mellett mit...

Nappali egyetem mellett mit lehet dolgozni?

Figyelt kérdés

ami csak 2 nap mondjuk a héten. Diákmunka? Ha elkezdek keresni,hamar kapok munkát?

Bármi ötletet szivesen fogadok :)

19/L


2010. dec. 3. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, de kinek kellene ilyen ember, mikor azok se kapnak munkát, akik semmi feltételt nem támasztanak?

Szerintem úgy több esély van, ha mondjuk azt kötnéd ki, hogy délutántól estig meló minden nap. De akkor meg mikor fogsz aludni, meg tanulni?

2010. dec. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármit, amire felvesznek, itt nem lehet válogatni. Türelmesen kell keresni, idővel találsz megfelelőt.

Esetleg regisztrálj hostessügynökségekhez, ott általában hétvégén kell dolgozni, de akkor egész nap. És elég jól fizetnek.

2010. dec. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na igen, csakis diákmunka..


Én mesterképzésre járok, és sajna elég hektikus órarendem van hogy egy nappal (vagy később) tudom meg h lesz-e x/y órám!! Elég szervezetlenül vannak nálunk a suliban a dolgok:O

Így nehéz tervezni..Ha tudok délutáni műszakot vállalok..14:00-22:00-ig..

Délelőtt általában nem tudok menni.


Vagy pénteken szoktam délelőtti műszakba (06:00-14:00-ig)

Esetleg délután is szóba jöhet péntekenként.

Éjszakai műszak hétközben kilőve..(22:00-06:00) mert ugye másnap suli..


Na meg ott van még a szombat, ha nem kell sokat tanulnom, beadandót írnom.


Szóval én nem hanyagolom emaitt az órákat..

Mégha nem is kötelező egyik-másikon a megjelenés...


De van, aki csak a kötelező/katalógusos órákra jár be..Ha így csinálod, egy picit több melót vállalhatsz:)

2010. dec. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!