Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egyedülálló szülő egyetemista...

Egyedülálló szülő egyetemista gyereke után kap-e családi pótlékot?

Figyelt kérdés
Édesapám tavaly meghalt, így csak édesanyám nevel. Szeretnék szeptemberben egyetemre menni, de papírom egyedül vagyok. (van még 2 testvérem, de mindketten már több éve dolgoznak)

2014. jan. 29. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Családi pótlékot nem kap.
2014. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Titii68 ***** válasza:
57%
Ha ő nevel és folyamatos volt a tanulmányod akkor 24 éves korodig kap valamit abban biztos vagyok. De lehet ezt is megszüntették már, régen ez így volt azt tudom. Az egyetemen biztosat tudnak mondani abban is biztos vagyok. Kérdezd meg ott.
2014. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem kap már semmi. Ha OKJ-n tanulnál, akkor járna a családi pótlék, ha egyetemen tanulsz, akkor már nem - tapasztalat.
2014. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetemen családi már nem jár, viszont árvasági igen.
2014. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!