Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A munkáltatói M30-as igazoláso...

A munkáltatói M30-as igazoláson milliós jövedelem szerepel, amiből semmit se kaptam. Éves bevallásba ilyen esetben be kell-e írnom az összeget (és a levont adóelőleget)? Vagy csak a máshol kapott jövedelmet írjam be, s ha kell, utólag helyesbítsek?

Figyelt kérdés
Tehát a munkáltató szerint kaptam egy csomó pénzt, amiről nem is tudok, de ha bevallom, ezzel esetleg automatikusan elismerem, hogy felvettem (hiszen bevallottam)?
2014. febr. 9. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
feljelenést tegyél, ha ez valóban így van...
2014. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha olyan összegű jövedelmet igazoltak, amit nem kaptál meg, akkor először is kérdezz rá, mert lehet, hogy csak elírás. Ők is emberből vannak, tévedhetnek...:)


Ha nem elírás, akkor pedig tegyél bejelentést a hatóságnál. Azt sajnos nem tudom, hogy kire tartozik, de valószínűleg NAV.

2014. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!