Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A posta írt, hogy vámot kell...

A posta írt, hogy vámot kell fizetnem. Kicsit késve be is adtam a papírokat, de ők 27% helyett 35%-ot számoltak fel. NEM írták, hogy van kezelési vagy raktározási díj, sehol nem hívták fel hasonlóra sem a figyelmemet, most akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Írtam a VÁM-nak. Ők is 27%-ról tudnak.
2014. febr. 13. 17:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

És a postát meg KU*VÁRA KIFIZETTEM!

Amúgy SEMMILYEN tájékoztatást nem kaptam, hogy mi mennyibe kerül és, hogy hol lehet önállóan elintézni!

2014. febr. 13. 20:10
 12/20 anonim ***** válasza:

A postának a szállítást fizetted ki, nem azt. hogy vámügyintézzenek neked...


Az meg ha tagadod ha nem 100%, hogy kaptál értesítést (csak ahogy az értelmi képességeidet elnézem el sem olvastad....), mert megbízás nélkül a posta (és más sem) NEM INTÉZ VÁMÜGYINTÉZÉST, mivel az PÉNZBE KERÜL NEKI és hülye lenne megtenni megbízás nélkül...

2014. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Úr isten...
2014. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nagy I.

Tudatlan vagy és a fejed helyén segg van!

2014. febr. 13. 21:07
 15/20 anonim ***** válasza:

Az "isten" szó egy sima főnév, nem kell nagy betűvel írni, csak ha a bibliai "Isten"-re utal vele az ember, ami tulajdonnév.


De jó próbálkozás volt, majdnem sikerült. Kár, hogy így csak még hülyébbnek tűnsz, mint eddig ;)

2014. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Akkor lenne főnév ha nem egy Istenre gondolnál.

De mivel előtte volt, hogy "Úr", így nyilván nem az istenekre gondoltál mint főnévre.

:)

Lassan megadhatnád a címet, kezdesz kicsit fogyatékos lenni, ide jössz, nem is a kérdésre írsz választ csak beszólsz.

Ha szeretnéd bajod lehet! Tőled függ!

2014. febr. 13. 22:30
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy te azon a szellemi szinten lennél, hogy nyelvtani kérdésekről eredményesen tudnál velem vitába szállni. Maradjunk ennyiben.


Más részről ne legyél már nevetséges, interneten, anonim erőszakkal fenyegetőzni mindennek a legalja. Mégis, mi bajom lehetne? Idejössz és csúnyán nézel majd rám? :) Már a kertbe is félek kimenni...

2014. febr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
persze... De a címed azért mégsem írtad le. :)
2014. febr. 14. 19:59
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja, azért nem írom ki az internetre a címem egy random erő-Benő szájkaratéjára, mert rettegek attól, hogy meglátogatsz. Ennyire te sem lehetsz hülye, de komolyan.
2014. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Te tudod. xD
2014. febr. 14. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!