Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Üdv Mindenkinek! Ma kaptam...

Üdv Mindenkinek! Ma kaptam egy sms-t, állítólag a NAV küldte egy teljesen átlagos 30-as számról. Valaki kapott már ilyet, vagy ez csak valami átverés?! Felhívtam a számot, amiről kaptam. Előfizető nem létezik!

Figyelt kérdés

"Az ön ügyiratszáma ...... Segítségével 30 napon belül visszahallgathatja a rögzített beszélgetéseit. NAV"

Ennyi volt az üzenet.



2014. febr. 13. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem tudok olyanról, hogy a NAV így "kommunikál" az adófizető állampolgárokkal.:)


Szerintem tuti, hogy kamu.

2014. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hivatalban minden kimenő hívás egy központi 30-as számról zajlik, amit visszahívni nem lehet!


Az ügyintézők általában nem szeretnek levelezgetni mert egyrészt sok idő amíg eljut a címzetthez és arra sincs garancia, hogy a címzett reagál a levélre, ezért általában ha találnak egy telefonszámot akkor megpróbálják azon keresni az ügyfelet, és ha nem tudja elérni akkor sokuk hangpostán hagy üzenetet az ügy gyorsabb elintézése érdekében.

2014. febr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Elmentem a NAV legközelebbi székházába és még az ott dolgozó hölgyek is érdeklődve nézték az sms-t.

Azt mondták,hogy ilyen sms-t csak külön kérésre küldenek az ügyfeleknek.Mivel én nem kértem,valószínű hogy téves,vagyis nem az én számomra szerették volna küldeni.

Én meg már azt hittem figyelnek! :)

2014. febr. 20. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!