Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ti találkoztatok már apeh...

Ti találkoztatok már apeh ellenőrrel?

Figyelt kérdés
Jelenleg gyesen vagyok itthon, és a felesleges ruhákat, megmaradt pelusokat szeretném eladni, vaterán, apródón. Melyik lenne jobb? Valamint a barátnőm azt mondta, hogy az apródón nem vagy lekövethető, miből mennyit adtál el. A gyerekruha nem is annyira izgat, inkább a pelusok, mivel mindenféle méretből 5-6 megmaradt csomag van, és törlőkendőkből is minimum 25 csomag,ez már tényleg kereskedői mennyiség? Az apeh ha próba vásárol nálam, és én eladok neki 5 csomag pelust számla nélkül, megbüntet?
2014. febr. 22. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fognak megbüntetni.
2014. febr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A felesleges dolgaid netes eladását évi 600 ezer forint bevételig nem kell sem bevallani, sem adót fizetni utána. Ha ezt az összeget nem léped túl, nincs miért aggódnod.
2014. febr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam 250 ezer a határ, de már pár éve nem az országban élek szóval lehet, hogy azóta emelték.
2014. febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban 600, igaza van az előttem írónak. Épp ma írtak róla az indexen:

[link]

2014. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!