Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mit jelent a "Kilépő fizetési...

Mit jelent a "Kilépő fizetési jegyzéken" a "Kilépő hóközi utalás" kifejezés? + bérlettérités? Hogyan?

Figyelt kérdés

A Trenkwalder küldte ki nekem ezt a dokumentumot miután április 2-án megszűnt a munkaközvetítővel a szerződésem.


Egy ilyen formátumú papírt kaptam csak a saját adataimmal természetesen: [link]


A "Kilépő hóközi utalás"-nál 10 791 Ft szerepel. Elvileg ezt a pénzt még ki kellene fizetniük nekem. A márciusi munkabért már utalták 3-án, de ezt a hóközit még nem! Mikor kell nekik küldeni ezt a pénzt?


Ja és mikor voltam az irodájukban április 4-én, akkor bevittem a márciusi távolsági buszbérletemet és az ÁFÁ-s számlát hozzá és erre azt válaszolta az ügyintéző, hogy nem biztos, hogy eltudják számolni a bérletemet. A Trenkwalder tájékoztatójában az áll, hogy 4-ig kell bevinnem a bérletet+ számlát, hogy kifizessék, de az irodában azt mondták, hogy előbb kellett volna bevinnem, április 2-ig. Csak éppen erről engem sem telefonon, sem interneten, sem postán nem tájékoztattak előre. Mi van ilyenkor? Kinek van igaza? A szerződésem velük április 2-án szűnt meg, de a bérlet még márciusra szól, azaz akkor még élt velük a szerződésem!


Összesen (bérlet+kilépő hóközi utalás) 25 000 Forinttal tartozik nekem a Trenkwalder...


2014. ápr. 7. 10:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!