Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az adópapirban fel van tuntetv...

Olvedi Csilla kérdése:

Az adópapirban fel van tuntetve valahol hogy mennyi csaladi adokedvezmenyt kapok vissza? Illetve azt egyutt a visszaigenyelheto adóval kapom meg? Azt elutaltak de nemtudom hogy a csaladi adokedvezmenyt miert nem kaptam meg? Mikor utaljak azt?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:

jajjjj...


kedves Csilla, a munkahelyén kérte a csládi kedvezményt?

Ha igen, akkor azt havonta a fizetésével megkapja.

Ha nem kérte, az adóbevallásban kell kell visszaigényelni, megtette, beírta a szüskéges sorba?

2014. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha jól töltötted ki az adópapírodat, érvényesítetted benned a családi adókedvezményt, és az jár is, akkor az az összeg benne szerepel a visszajáróban. Külön nem fognak küldeni semmilyen összeget.
2014. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jelenleg Gyed-en vagyok...adobevallasban kertem
2014. ápr. 25. 13:39
 4/10 anonim ***** válasza:
és ezen kívül még mit igényelt vissza? Szerintem amit utaltak, az a családi lesz.
2014. ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak a családi adókedvezményt :P ahhoz képest 7000 ft-ot utaltak
2014. ápr. 25. 13:46
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor volt valamilyen adótartozás, amit levontak belőle.
2014. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt :P
2014. ápr. 25. 13:54
 8/10 anonim ***** válasza:

te csináltad a bevallást vagy foglalkoztató?

Vedd elő, nézd meg, milyen összeg van a végén, hogy visszaigényelhető összeg. Ha nem ezt kaptad, akkor én is arra tippelek, amire már más is előttem, hogy adótatozásod van. De ebben az esetben kapsz róla határozatot, hogy ezen és ezen az adófolyószámlán hátralékod volt, ezért a visszajáró kedvezményből ezt levonják.

2014. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a visszaigenyleheto osszeg az amit elutaltak :) nemkaptam semmilyen hatarozatot
2014. ápr. 25. 14:37
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor csak ennyi jár.

Gondolom, nem volt teljes évre kedvezmény, vagy nem volt jövedelem. VAgy rosszul lett kitöltve.

2014. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!