Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi a menete a kulfoldon valo...

Mi a menete a kulfoldon valo ingatlanvásárlásnak és adozasnak?

Figyelt kérdés

Svàjcban élek és SPanyolorszàgban szeretnék lakàst vàsàrolni majd kiadni azt nyaraloknak ameddig nem dontok ugy, hogy ott szeretnék élni ezentiul.

Hogyan kell ennek neki kezdeni? Bank,kolcson, iingatlanlàtogatàsa, ADOZàS?



#spanyol ingatlan vàsàrlàsa
2014. jún. 8. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
te mondd, megis miert egy MAGYAR forumon teszed fel ezt a kerdest? nincsenek svajcban ugyvedek? semmilyen magyar jog rad nem vonatkozik, a spanyol ingatlanjogban jaratos emberek meg valoszinuleg nem ide jarnak vasarnap delutan...
2014. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem az alap lepesek ugyanugy mukodnek.de tudod mit, tok mindegy.mar meg is bantam a kiirast mert csak irigy magyar kot belem lepten nyomon.majd gondolok rad mikor ott suttetem a hasam.
2014. jún. 8. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!