Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adócsalás miatt bejelentés, hol?

Adócsalás miatt bejelentés, hol?

Figyelt kérdés

Egy évig nem kaptam fizetést egy cégnél, nem volt hajlandó kijelenteni sem. Ezért munkaügyi bírósághoz mentem amit meg is nyertem.


15 napja volt kifizetni az elmaradt bért, de nem kaptam meg. Járulékokat nem fizetett 1 évig, és több mint egy éve nem csinál adóbevallást. A cég adószámát bevonták.


Menyi idő alatt számolnak fel egy ilyen céget? Ha nav hoz teszek egy bejelentést felgyorsíthatja?



2014. jún. 14. 11:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi a kérdés, ha jól tudom itt tudnék bejelentést tenni? [link]
2014. jún. 14. 11:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak hogy ne ringasd magad. Egy buznyákot sem fogsz látni.
2014. jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Bérgarancia Alap -bol szeretném megigényelni az elmaradt béremet. Szóval ha a vállalkozó nem fizet akkor az állam.
2014. jún. 14. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy évig nem kaptál fizetést? Mégis mi a sz.rnak dolgoztál nekik már az első hónap után, ha nem adott fizetést? Apa, 11 hónapot elk.rtál az életedből. Ez kb az átlagéletkor 1,2%-a, munkával töltött időnek a 2,3%-a. Ezt csak azért írtam le hogyha idetéved valaki egyértelmű legyen neki: Nincs fizetés- akkor nincs munka pont És most pontozz le!!
2014. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hello, teljesen igazad van, és logikus amit mondasz. Az első hónap után felmondtam egyoldalúan, de nem fogadta el a munkaügyi központ mert nem volt hajlandó kijelenteni. 1.5 év után sikerült elérnem, hogy kijelentsen. Sajnos kevesen tudják ha egy munkáltató nem jelent ki akkor bizony felmondani felmondhatsz de nem fogják elfogadni.
2014. jún. 22. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!