Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha van egy (internetes)...

Ha van egy (internetes) oldalam és reklámfelületet értékesítek, de nincs állandó jövedelmem (mert pl. tanuló vagyok és 18 év alatt), akkor hogyan kell adót fizetnem a reklámok után?

Figyelt kérdés
adószámom van
2010. jan. 2. 22:39
 1/5 anonim válasza:
Én 16 vagyok, nekem is van reklámom (adsense) és nem fizetek adót. Ez adócsalás?
2010. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ja, ill. nem tudom, mert lehet, hogy a google fizet,

egyébként azt nem csak 18 felett lehet?

2010. jan. 2. 23:27
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként, mennyi az az annyi?
2010. jan. 3. 00:28
 4/5 anonim válasza:

igen ott a google fizet. Elvileg nem lehetne 18 év alatt, de gyakorlatilag lehet. (nem tudják kideríteni ... azaz lehet, hogy ki tudják, csak nincs rá erőforrásuk, hogy minden jelentkezőt végigvizsgáljanak)

a bevétel jelenleg (csak 1 kis oldalam van) nagyon alacsony, de tapasztalatszerzésnek megérte kipróbálni

2010. jan. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kifizetőtől kapjátok a pénzt (pl a google), akkor január 31-ig kell kapnotok egy igazolást, hogy mit fizettek ki nektek az előző évben, és abból mit vontak (adó, járulék) Ha nem vontak belőle semmit, akkor magatoknak kell kiszámolni és bevallani.

A szerződésetekben mi van?

2010. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!