Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha csak tegnap tudtam megcsiná...

Ha csak tegnap tudtam megcsináltatni az adóbevallásom azért megbüntethetnek? Fel lehet adni postán?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:

persze, vélhetően meg is fognak büntetni

feladhatod postán

2014. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és kb mennyire számíthatok?

tavaly még volt munkám, mostanáig sajnos nem találtam, segélyt kaptam

hogy fogom kifizetni? :(

2014. júl. 1. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
vidd be az az 1*rűbb.....tőlük függ a büntetés lehet 50e is de nem lesz annyi....hát ha büntetnek akkor sajna a segélyből is fizetned kell
2014. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

azért lenne jobb nekem postán feladnom, mert ahol lakok itt olyan sznobok és beképzeltek a hivatalba h az vmi felháborító, egytől egyig, akárhányszor voltam bent vmit elintézni

félek h nagyon szemetek lesznek velem

2014. júl. 1. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Mulasztási bírságot kaphatsz. Minél előbb add fel.

Fizetned is kell adót, vagy kijött nullára?

Ha kellett volna fizetned, akkor plusz késedelmi kamatot fognak számolni.

2014. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a különbözet 0-ra jött ki, az adóm mèg nem èri el a 10 ezer ft-t se, ami az 50 ezer vmennyi 16%-a

v most melyiket kell nèzni?

2014. júl. 2. 08:31
 7/8 anonim ***** válasza:
esetleg ha igazolási kérelemmel együtt adnád fel, akkor nem lenne bírság....
2014. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs adóhátralékod, tehát nem kellett volna pluszban még fizetni, amit elmulasztottál volna.

Add be, ha pedig büntetnek, akkor méltányossági kérelmet lehetne beadni. Amit vagy elfogadnak, vagy nem.

2014. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!