Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Elég jól használom a photoshop...

Kerdezo75 kérdése:

Elég jól használom a photoshopot és külföldi barátaim nyernek a vele készített munkákkal versenyeket a 99design-on. A pénzt paypal-ra kapják és elgondolkodtam, hogy én is bele kezdenék. A kérdés az, hogy működne az ott nyert pénzből az adózás?

Figyelt kérdés

Mi lenne a legjobb megoldás rá?

Mivel nyereményről van szó és nem szerencsejátékról.

Tőlem pl. egy plakátot kapna ha nyernék, viszont számlát nem tudnék készíteni róla.

Így csak a paypalon megjelent összegeket tudnám bemutatni nekik.

Nem tudom mennyit hozna havonta talán 40-80e ft plusz mellette dolgoznék 8 órás munkaidőben.

Még az is kérdés mi van ha nem dolgoznék mellette hanem ez lenne a főállásom ?



2014. júl. 8. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyiben lenne ez jó főállásnak. Mármint biztos vagy benne, hogy folyamatosan te lennél a versenyek győztese?
2014. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy győztes leszek de ha heti 5x8 óráig ezt tolom egy hónapban és tegyük fel megnyernék kb 3 versenyt az már bruttó 120.000 ft ami jobb mint a minimálbér még bruttóban is...
2014. júl. 8. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze értem, de minden hónapban sikerülni fog?
2014. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval nem fordulhat elő, hogy nem nyersz? Hogy mások képei nyernek a hónap összes versenyén? Gondolom bárki indulhat rajta, aki hozzáfér a nethez. Az már elég sok nevező...
2014. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a pics**a. Rendelj payoneer vagy egyéb pre-paid kártyát, és arra kérd ki ha van paypalod. Sima számlára ne utalj.
2015. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!