Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyi lenne a kenyér ára, ha...

Hyperatis kérdése:

Mennyi lenne a kenyér ára, ha nem lenne adó?

Figyelt kérdés
Rengeteg hazánkban a nagy tudású közgazdász. Legyen olyan kedves közülük 1 megválaszolni a fenti kérdést! Kérem csak olyan válaszoljon aki, felfogta a kérdést, ért hozzá, és kiszámolta, tehát hiteles számot tud róla elmondani. Előre is köszönöm!

2014. júl. 16. 13:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Kb. annyi, mint most!


Hiába csökken az adó, áfa, ezt a termék árára nem viszik át, tehát kisebb adó több profit a boltnak. Ez az élet rendje, de majd rájössz te is, ha eléred a dolgozó kort :)

2014. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Azt sem tudod megválaszolni, hogy most mennyibe kerül, hogy várhatsz egy ilyen elméleti kérdésre "hiteles számot"?!?
2014. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Direkt odaírtam... Ha hülye vagy, ne kommentelgessél! Az első hozzászóló zagyvasága feldühít, a második már elkedvetlenít... Remélem, hogy nem lesz öngyilkos gondolatom a 20-adik agyhalott barom után, és túlélem ezt az egyszerű kérdést épp elmével!
2014. júl. 16. 16:57
 4/23 anonim ***** válasza:
ugyanannyi, mint most! ha nincs rajta adó, akkor a többletet elteszi profitként a vállalkozó, teljesen jogosan. ennyi a történet.
2014. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Részvétem kérdező ...
2014. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Te is kíváncsi vagy? Mert én már nagyon.
2014. júl. 16. 23:23
 7/23 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Hány kiló? Mondjuk a félbarna 1 kg 42 Ft. Megfelel? :)
2014. júl. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Tökéletesen.Sejtettük.. Köszönöm. Nos 100 forintot fizetünk az államnak, minden egyes kiló kenyér után.. Szép! Csak azért, hogy lehessen Magyar Állampolgársági igazolványunk, ami miatt ha háborút robbantanak ki, akkor kötelezően behívhatnak meghalni ő értük.. és ezt mindenki tűri sőt az előttem kommentelgető agyatlan aberrált idiótk, még a pártjukat is fogják ezeknek a szélhámosoknak.. Van fogalmatok mennyi értelmes dologra lehetett volna költeni azt a rengeteg pénzt, amit eddig kipumpáltak, elherdáltak, elraboltak ezek? Nem csak a kenyérről beszélek! Már réges-rég nem kellene dolgozni az országban SENKINEK napi 3 óránál többet, luxus színvonal mellett!!! Még egyszer mondom, ez mind az olyanok hibája, akik falaznak nekik ilyen-olyan szöveggel, hazudozással, félremagyarázással, maszkírozással ! Az előttem szólok mentalitását kell csak megfigyelni! Ez ma Magyarország.. Egy csapat majom, aki okosnak képzeli magát de gondolkodni képtelen, megkérdőjelezni, ellenálni, szövetkezni, a saját érdekéért kiállni, becsületesnek lenni, logikusan gondolkodni képtelen. Hazátlan buta söpredékek, akik egymást nézik hülyének és mindenkit csak zsákmánynak tekintenek! "Mert az a fasza, az a macsó, mindenki más ezt csinálja stb" TKARODJATOK A VÉRERS FSZBA TI SÖPREDÉKEK MERT KI LESZTEK ÍRTVA A FAJTÁTOKKAL EGYÜTT! NEM FOGJA A 10%-OT KISZOLGÁLNI A 90%! ÉS AKI MELLETTÜK VAN AZ MEGDÖGLIK NEMES EGYSZERŰSÉGGEL! Tudom még nagyon nem fél ez a rabló embertípus, de majd fog! Ez csak amolyan gyenge figyelmeztetés, aki olvassa és kicsit magára ismer. Aki nem, csak ideges szorongásos feszültséget érez, és nem érti mit olvas az már menthetetlen...
2014. júl. 26. 16:50
 9/23 anonim ***** válasza:
Ezt aztán most jól megmondtad az egész világnak. Lehet, hogy holnaptól már nem is kell adót fizetnünk, sőt dolgozunk sem kell, mert 10 milliárd ember most hirtelen megértette, amit leírtál. Megvilágosodtunk. Köszönjük!
2014. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A kérdező a legveszélyesebb fajta. Buta is, magabiztos is és ráadásul még agresszív is... :( Még szerencse, hogy kevesen vannak ilyenek...
2014. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!