Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bárhol külföldön mennyibe...

ThisIsMyName kérdése:

Bárhol külföldön mennyibe kerül az "élet"?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy mennyi a minimálbér, mennyi egy kiló kenyér, tej, benzin. alap dolgok. Bár a benzin már nem igazán alap. Szóval érdeklődés képpen. :) Érdekelne az USA, Németország stbstb

2013. jún. 26. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Nem részletezem, de tőlünk nyugatra mindenhol több marad a zsebbe hó végén pl egy minimálbérből.

Ha a népszerű kivándorlási célországokat nézzük akkor pl Ausztria és Németország is jóval jobb hely megélhetés szempontjából mint pl Anglia.

2013. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
2013. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Digo! Ha neked ennyire nem jön be Anglia, akkor mit keresel még itt? Csak azért kérdem, mert minden kèrdèsnél benyögöd hogy Ausztria meg Németország mennyivel jobb. Én mindig azt mondom hogy ha valahol nem tetszik, akkor el kell onnan menni. Egyébként Angliában is jól meg lehet élni. Legalábbis szerintem. Persze nem ninimálbérből élek Londonban.
2013. jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%

1 szóval nem írtam hogy nekem tetszik-e vagy sem, csak tényeket közöltem. A kérdésben az szerepel hogy MINIMÁLBÉRBŐL mennyire lehet kijönni az egyes országokban, szó nem volt arról hogy havi 3000 fontból meg 4000 eu-ból mennyire fasza London vagy Bécs.


Amúgy ha érdekel nem tervezek én sem tovább itt mint még 1 év, viszont nagyon jó szakmai tapasztalatokkal gazdagodtam amit később kamatoztatni tudok máshol. :)

2013. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hataratkelo.blog.hu itt találhatsz a beírások közt sok adatot.
2013. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!