Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Bejelenthetek valakit a...

Bejelenthetek valakit a NAV-nál ha fennáll a gyanúja, hogy nem rendesen adózik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 16:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%

Céget írt a kérdező. Ráadásul nem ismerjük a tényeket, ezért inkább ne is ítélkezzünk.


Én sem gondoltam volna soha, hogy hatósági eljárást kezdeményezek a munkáltatómnál.

De ha nem hajlandó kifizetni a béred, a túlórád, akkor egy idő után nálad is elszállnak a béke galambjai, hidd el...

2014. aug. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%
Nem azt írta, hogy náluk dolgozott, hanem hogy náluk lakott.. Azon kívül, hogy meglopták nem tudok más okot elképzelni, amiért jogos lenne bejelenteni őket. Nem tetszett neki a vendéglátás, hát nem kötelező ott lenni.
2014. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%

"A kérdező kommentje:


Azért nem nevezném vendéglátásnak sok dolog történt hosszú sztori de tudom hogy a cégével tényleg nincs minden rendben."


Tehát céget írt. Vagyis azzal kapcsolatban akar neki kellemetlenséget, attól függetlenül, hogy nála lakott, mint bérlő...

2014. aug. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Semmit nem érsz el vel ha bejelented! Nekem van egy kis vállalkozásom, ami egész jól bejött. Erre a városomban lett másik 7 ilyen ami persze feketén működött. Mindegyiket feljelentettem és bizonyítékok is voltak! Azóta is csinálják az üzletet, mert senki nem foglalkozott velük. Pedig én nem név nélkül tettem feljelentést! Azt mondták, ha név nélkül teszem, akkor szinte biztos, hogy senki nem fog vele foglalkozni! Megtettem hát névvel, mindössze 2 éve! Semmit nem értem el vele! Ez Magyarország! Dehát tanúl az ember! Mostmár én is azt teszem amit ők! Ha nekik nem kell adózni, akkor nekem miért kéne? Ez van!
2014. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az írott törvény szerint fel kell jelentened, az íratlan törvény szerint örülj neki, hogy nála lakhatsz, és húzd meg magad.
2014. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Tehát céget írt. Vagyis azzal kapcsolatban akar neki kellemetlenséget, attól függetlenül, hogy nála lakott, mint bérlő..."


Lakott valakinél, nem jött be neki és sejti, hogy a cégükkel nincs minden rendben. Mit nem lehet ezen megérteni??

2014. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
47%

Magyarországon az adócsaló a király meg a jófej... itt tartunk. Gratulálok!

Bejelentheted, persze. :)

2014. aug. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 EpicnessOnSquare válasza:
0%
Névtelen bejelentésekkel/feljelentésekkel nem igazán foglalkoznak.Amúgy tényleg grat, már tudom miért tartotok ott ahol tartotok, el is felejtettem, hisz adózni nem muszály odaát, de ha valamit nem tud az állam kifizetni, vagy nincs nyugdíj, rögtön a politikus a hibás.Kommunizmus kell nektek, de már alakulóban van, Orbán király kezében :))
2014. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
0%
Te utolsó spicli!
2014. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
jelentsd csak be , mint a régi szép időkben amikor még a feleség is felnyomta a férjét..s€ggfej
2014. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!