Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha én évekkel ezelőtt kaptam...

Ha én évekkel ezelőtt kaptam ajándékba Bitcoint egy barátomtól, és most forintért értékesítem, az után kell adóznom?

Figyelt kérdés
Csak hogy ez az 1 bitcoin akkor még marhakeveset ért. Most viszont 580USD az ára.

2014. aug. 5. 05:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van ilyen, de ha már személyesen adsz el, akkor néhány dologra érdemes figyelni, először is, megnézed, hogy akinek elakarod adni, annak milyen vissza jelzései vannak egy trader oldalon, másodszor kérsz tőle egy telefonszámot, amit be lehet azonosítani. Harmadszor pedig egy publikus helyen találkozzál vele, valahol ahol sok az ember és van internet.
2014. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Remeljuk kerdezo, nem adtad el a bitcoinod akkor 580$-os áron 😁
2020. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
és azota se
2021. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
és azóta se
2022. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!