Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kell adóznom ha az online...

Stevy kérdése:

Kell adóznom ha az online tőzsdézésből akarok megélni?

Figyelt kérdés
Online tőzsdézésből akarok megélni. Elég jól megy és meg tudnék belőle élni. A bankszámlámról át utálom a pénzt a bróker számlámra majd azzal a pénzzel kereskedem és a hasznot vagy amennyit akarok kiutalok vissza a számlámra és aztán abból élek , azt költöm. Kell-e adóznom vagy ez , hogy működik? Előre is köszönök minden segítséget!
2014. aug. 16. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Természetesen kell a nyereséged után!


Elbattyogsz egy könyvelőhöz (úgyis kelleni fog) és pár ezresért meg fogja neked csinálni amit kell.

2014. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez legyen a legkisebb gondod.

Mióta megy jól?

2014. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi legyen a legkisebb gondom. Demo számlán már kialakítottak azt a stratégiát ami elég szép százalékban nyereséges és most fogom ezt real számlán használni. És meg mielőtt eloezdem szeretném ezt tudni.
2014. aug. 16. 21:23
 4/12 A kérdező kommentje:
Az első mondat végére kérdőjelet akartam írni! :D
2014. aug. 16. 21:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Az adózás. Először legyél nyereséges élesben.
2014. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nyereséges vagyok. Napi 20 ezer forint amit termelni tudok mármint ez a minimum. 3 páron dolgozok párhuzamosan 2-őn skalpolok a 3.-on meg egy napon túli kereskedést csinálok természetesen ezt 3 monitorral.
2014. aug. 16. 23:11
 7/12 anonim ***** válasza:
DEMO számla - MUHAHAHA!
2014. aug. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nevess csak! :) De ami nekem van az tök mindegy , hogy hol használod demo-n teszteltem nyilván ott elég szép eredményeket hozott ugyan azt fogom csinálni real-ön is. MUHAHÁZHATSZ bár nagyon szívesen megnézném te mit tudsz letenni a számlán ha már ekkora vagány vagy :)!
2014. aug. 17. 11:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Suerintem az első 12 hónapos élő kimutatásod után térjünk vissza a kérdésre.
2014. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, de azt adóelkerülésnek hívják, és bünteti a NAV. Ha trükközni akarsz, akkor azt semmiképp ne magyar bankszámlával tedd, mert ahhoz teljes hozzáférésük van az adónyomozóknak. Ausztriában, vagy Szlovákiában nyiss számlát, és igényelj hozzá bankkártyát. Vagy online a Skrillt is használhatod, ahhoz is adnak kártyát. Itthon vásárolhatsz vele, vagy pénzt is vehetsz fel automatákból.

De csak 16% az adó, ha nyugodtan akarsz aludni, fizesd be.

[link]

2014. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!