Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Meg tudom nézni, hogy be...

Meg tudom nézni, hogy be vagyok-e jelentve, valamint, hogy mennyi munkaviszonyom van eddig?

Figyelt kérdés

Ügyfélkapum van, de nem találom, hogy hol lehetne pontosan ezt megkeresni.


Eddig csak diákmunkám volt hivatalosan, ami gondolom ugyanúgy be kell, hogy legyen jelentve, mert adóbevallást is kellett csinálnom.

Utána pedig gyakornokként dolgoztam, elvileg annak is be kellene számítania?



2014. okt. 10. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az EBEV szolgáltatásokban keresd a biztosítási adatok biztosítottak részére és a járulékadatokban.

Ha a diákmunka iskolaszövetkezeten keresztül történt, akkor az nem számít munkaviszonynak. Csak SzJAt vontak belőle, járulékokat nem.

A gyakornoki foglalkoztatásod szintén attól függ, hogy milyen módon voltál bejelentve.

2014. okt. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos semmi használhatót nem találtam az oldalon, ugyanis a dokumentumokat nem tudom letölteni, hogy bármit megtudjak belőle.

De azért köszi a tippet.

2014. okt. 11. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod letölteni?

Hogy csinálod? (lépésről lépésre)

Nekem mindig kiadja a kért adatokat.

2014. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!