Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adó fizetése? (rövid kérdés)

Adó fizetése? (rövid kérdés)

Figyelt kérdés
Hello! Egyik barátommal számítógépes videojátékot készítünk, és Steamen(digitális webáruház) szeretnénk eladni,viszont azt nem tudjuk, hogy mennyi bevétel után kellene adózni. Valaki eltudná magyarázni hogy működik ez?

2014. okt. 11. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Emiatt ne fájjon a kis buksid, mert az első gamer aki megveszi, felrakja ncore-ra, te meg várhatod a nagy bevételt jövő karácsonyig...
2014. okt. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És én kérdeztem azt, hogy fent-e lesz Ncore-on?
2014. okt. 11. 15:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz hozzászólni rendesen a témához akkor szerintem csitt!
2014. okt. 11. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ezzel akartok foglalkozni, akkor azt üzletszerűen végzed, az pedig gazdasági tevékenységnek minősül. Magánszemély gazdasági tevékenységet adószámos magánszemélyként, vagy valamilyen vállalkozás formájában végezhet. "Vállalkozásnak" számít az egyéni vállalkozó is.

Adószámos magánszemély nem mindenki lehet. Hogy mi alapján döntődik el az adóhatóságnál azt nem igazán tudom.

2014. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező ideje lenne felnőni, de legalább a kezedet vedd ki a biliből!


"mennyi bevétel után kellene adózni" Várhatóan a zéró bevételed után :)

2014. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!