Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért van az, hogy állandóan...

Miért van az, hogy állandóan tartozást állapít meg az Apeh? Folyt.

Figyelt kérdés

Tavaly a fizetésemből levontak,nem túl veszélyes összeget,ezzel teljesen nullára futott ki minden,személyesen is közölték velem ezt,onnantól minden happy,sirályság.

Fix,állandó bejelentett munkahelyem van,mindent intéz a cég,stb.,stb.

Erre most kaptam Apeh folyószámlakivonatot,amelyen már szerepel 1757 Ft tartozás.Nem vág földhöz ez az összeg,nem arról van szó,csak azt veszem észre,hogy ha a fejem tetejére állok,aakor sem telik úgy el egy év,vagy időszak,hogy ne keletkezzen tartozás.

Már a boríték szagáról lehet érezni,hogy mínuszban vagyok.

Régen is volt ilyen,nem tudom más hogy van ezzel.

Semmi az ég világon nem csinálok a munkámon kívül,élek rendesen,mégis ez van.

Ez már nekem magas :)

Más hogy van ezzel?



2014. okt. 22. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Az adóbevallásodat is a cég intézi?

Akkor be kellene menni az adóhatósághoz, és rendezni a tartozást, utána meg a cég vezetéséhez, és jelezni, hogy a könyveléssel valószínűleg gond van, mert már nem először ebbe a kényelmetlen helyzetbe kerülsz, és legyenek szívesek segíteni neked, hogy ez ne forduljon elő többé...

2014. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen adónemen szerepel a tartozás (a folyószámla kivonatból kiderül)

Valószínűleg késedelmi kamatot írtak elő azon összegek után, amiket az előző évben nem fizettél be időben.

2014. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!