Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Most kértem ügyfélkaput és...

Most kértem ügyfélkaput és nem jött email. Azt mondták azonnal jönni fog. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
freemailos egyébként, ha számít

2014. okt. 27. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
SPAM mappa?
2014. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Rohadtul le van terhelve a Kormányhivatal weboldala, semmit nem lehet intézni. Nem tudom mi lehet...
2014. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

megjött.


ha már itt vagyok, hogy tudom megnézni, hogy mennyi az adótartozásom az ügyfélkapun keresztül?


A vámtartozást megnéztem, de ott kell egy másikféle regisztráció is. Ez micsoda?

2014. okt. 27. 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Az adótartozást az EBEVben a folyószámla kivonatban tudod megnézni.
2014. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ott nem találtam semmi tartozást


namost nekem olyan tartozásom van, amiről szoktam kapni számlaértesítőt. az EGHO nemfizetése miatt. Ez az, amit annak kell fizetni, akinek nincs jövedelme és küldenek neki évente 12 darab csekket, 6000 körüli összeg havonta. na erre lennék kíváncsi. ezt hol lehet nézegezni

2014. okt. 27. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a egészségügyi szolgáltatási járulékra gondolsz. Az egészségügyi hozzájárulás az más.
2014. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már ott vagy fizesd be a netadót is. :D
2014. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!