Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy lehet ez, mit lehetne tenni?

Hogy lehet ez, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
30évesen vásároltam a párommal végre egy lakást hitelre, mindkettőnknek ez az első lakása. Az önrész is hitelből van,személyi hitelből. Jó volt egy kis megtakarítás is. Jött az illeték, kértem kedvezményt, kaptam is. De, az hogyan lehet, hogy a főnököm, akinek többszöröse a fizetése, mint az enyém, jóval több %nyi kedvezményt kapott? És az a kollega, aki otthonról kapott 8milkát ajándékba lakásra meg aki 6-ot kapott és berendezték a szülők a lakást jófejségből? Miért kapnak ők jóval nagyobb engedményt??? Nem értem. Akit támogat anyu-apu vagy vezető, azt jobban támogatja a kormány, mint azt aki évekig spórol és majd évekig törleszt nem anyuapu pénzéből, hanem a munkájáért kapott bérből? Mit lehet tenni?
2008. aug. 14. 11:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Pont ilyenről is hallottam, amiről Te írsz. :) Az ismerősöm nyugdíjas szülőkkel nem kapott szoc támogatást a középsuliba, de az a fiú aki 18 évesen új mercivel járt még iskolába is, az megkapta....?o(
2008. aug. 17. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!