Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Megszokta adni a részletfizeté...

Megszokta adni a részletfizetést a Főpolgármesteri Hivatal Adó Főosztálya?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt tudtam meg, hogy van iparűzési adótartozásom, amit örököltem, és jelzálogjogot tettek a házra :/ Holnap küldök nekik levelet, hogy szeretném részletekben befizetni. Szerintetek meg fogják engedni?
2015. jan. 4. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát veszíteni nem sokat fogsz!

Bár tudomásom szerint a jelzálogot már csak azok után rakatják rá az ingatlanra, hogy előtte kismillió fizetési felszólító levelükre sem reagált valaki...

Szóval ha kérsz 2-3 havi törlesztési lehetőséget és annak megfelelően kiállított csekkeket, talán-talán... de a végtelenségig nem fogják engedni, hogy elhúzd!

2015. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ! nem kaptam semmilyen felszólító levelet :S kb 100 ezerről van szó. 6 havi részletfizetést kértem, remélem megadják. :(
2015. jan. 4. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!