Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 3 napja kínlódok, le kell...

3 napja kínlódok, le kell töltenem egy apeh nyomtatványt a 0817-est, már telepítettem én mindent, kitöltve kell kinyomtatnom! Honnan tudom ezt letölteni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Telepítetted az abevet?

Ha igen, utána már kell hogy töltse a nyomtatványt is. Esetleg a javascripttel van gond, azt nézd meg, hogy nem e frissítened kell. Vagy kellhet még az Acroba reader is.

2008. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az abevet telepítettem!

A többiről amit írtál fogalmam nincs, hol tudnám megnézni!

Segítenél :)

2008. aug. 19. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval www.apeh.hu letöltések fül alatt kiválasztod a nyomtatványkitöltő program feliratot és arra klikkelsz, innen lehet letölteni az ABev programot és aztán fel is kell telepíteni, valamint itt található meg a nyomtatványok listája is, a gyorskeresésnél a kis nyilacskára klikkelve ki tudod egyből választani a 0817-est, ezt is le kell tölteni és feltelepíteni. Valamint ahhoz hogy működjenek a dolgok, kell a JAVA program is, amit szintén megtalálsz a honlapon. Na azt úgy tudod letölteni, hogy jobb oldalt keresel egy ikont, elektonikus adóbevallás névvel, kis számítógép, itt kiválasztod az általános tudnivalók az e-bevallásról felirat, erre klikkelsz és a megjelenő lap alján lehet olvasni a JAVA-ról és le is lehet tölteni, aztán feltelepíteni és utánna indíthatod el az Abev programot, ahol a fenti kis ikon egyikével tudod megnyitni a 0817-est, azt hiszem az első vagy második, de ha rámész az egérrel akkor (nem klikkelsz) akkor kiírja mit jelent. HA kitöltötted indíts el egy ellenőrzést, felül van ilyen felirat, és ha minden oké akkor tudod kinyomtatni.

JA még egy, első lépésként törölj le mindent amit eddig letöltöttél és utánna csináld végig amit írtam.

2008. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, előttem szóló megelőzött,de igen , úgy kell csinálni, ahogy ő leírta:) Remélem sikerrel jársz.
2008. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kÖszönöm sikerült, most az a bajom, hogy ez 3 oldalas, na most mikor kitöltöm az elsőt, nem tudok váltani a 2.-ra, 3.-ra.
2008. aug. 19. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem minden esetben kötelező a további oldalak kitöltése (pl. egyéni vállalkozónak csak az 1., cégeknek 2., nonprofit szervezeteknek a 3. oldal kell), vagy pedig az előlapon kell beikszelgetni, h. milyen kiegészítő lapot nyújtasz be, és ha ott nem jelölöd be ezeket, akkor nem is engedi kitölteni.

Olvasd el a kitöltési útmutatót, az mindig írja, h. milyen esetben kell/lehet kitölteni az egyes allapokat!

2008. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!