Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Diákmunka után is kell adóbeva...

Diákmunka után is kell adóbevallást írni?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem Magyarországra felsőoktatásban tanulni, bár megvan az állampolgárságom, lakcímem nincs, kollégiumban lakom, és nemrég kérdezte a koliból valaki, hogy idén diákmunkát dolgozott (ahogy én is), és hogyan kell adóbevallást írnia. Én azt sem tudtam, hogy kell. Valaki tud segíteni? Tényleg kell? Hol? Hogy? Azt se tudom, mennyi adót fizetett a diákszövetkezet utánam, hogy tudnék egy adóbevallást megírni?


Elnézést, kicsit bepánikoltam.


2015. jan. 28. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen kell. Szerintem menj be a diákszövetkezethez akiknél dolgoztál és kérd az ő segítségüket.
2015. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne pánikolj, nem vagy elkésve.

Kapsz róla igazolást a diákszövetkezettől (ha nem akkor kérd, és adni fognak), de tényleg az a legegyszerűbb ha bemész hozzájuk, segíteni fognak.

2015. febr. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!