Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Családi adókedvezmény visszaig...

Családi adókedvezmény visszaigénylés?

Figyelt kérdés
A munkáltatóm kiadta a 14M30as nyomtatványt. Tavaly estem teherbe, igénybe is vettem a családi adókedvezményt, de az első hónapban a cégem nem tudta érvényesíteni, mert mire a doki kiadta az igazolást lezárták a bérszámfejtést, így mondták azt majd az éves bevallásnál kapom vissza. Most ezen a nyomtatványon a 651 és 652 es sorok összege nekem megegyezik, de a 652 nek nem többnek kellene lennie a visszajáró 10 ezer forint miatt? Vagy az hol mutatkozik meg? Köszi :)
2015. febr. 3. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:

652. sor a kifizető által levont összeg!


654. sor

Ha a kifizető által levont és a ténylegesen

fizetendő adó összege nem azonos, a magánszemély nem jogosult a bevallási kötelezettség adónyilatkozattal történő teljesítésére.


Ez a rész vonatkozik rád!

2015. febr. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!