Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 3millió apeh tartozásom van....

3millió apeh tartozásom van. Ebből 600. ezer ft ot jegyeztek be a lakásomra jelzálog jog ként. Eladom a lakásom az előlegböl kifizetném a 600 ezer ft os jelzálogot. De csak akkor törlik ha az egészet kifizetem. Akkor viszont semim sincs. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 5. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

Eladod a házat kifizeted a tartozást és új életet kezdesz.

Minél előbb teszed meg annál könnyebb. Az igazság az hogy most sincs semmid, csak ezt nehéz elfogadni.


Nem lesz házad de adósságod sem, ez nagyon jó alap a kezdéshez.


Nekem esélyem sincs kifizetni az adósságokat, mégis mindennap újat kezdek és küzdök. Nekem van valamim csak az adósság, innen nézve nem is rossz a nincs semmim kijelentésed.

2015. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

600 ezernél már nem jelzálogjogot, hanem végrehajtási jogot jegyeznek "jó esetben"!.


Ne ülj a fenekeden, mert elviszik a házat a fejed felül.


Kérj akár részletfizetést, vagy elengedést, valamit. Próbálkozzál, hogy könnyebb legyen, hátha sikerül.

2015. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!