Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ma visszaküldtem az adóbevallá...

Ma visszaküldtem az adóbevallásomat az Apehnak. (mert most én fogok visszakapni, és minél hamarabb kapom vissza, annál jobb) Jól tudom, hogy 30 napon belül meg kell kapjam a pénzt?

Figyelt kérdés
Azaz kb március 10 -e körül fogja hozni a postás?
2010. febr. 10. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. 30 napon belül fel kell hogy dolgozzák a bevallásod. Ha mázlid van, akkor megkaphatod akár 30 napon belül, de azért ne vegyél rá mérget.
2010. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ha elektronikusan küldted be, mert akkor ma meg is kapták. Ha postám, akkor számolj rá 4-5 napot amíg megkapják. A 30 napot általában kivárják az utalással, de ha bármit bekérnek pótlásra, ellenőrzésre, akkor még plusz 30 nap.
2010. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen általában 30 nap,de sokkal gyorsabb ha bankszámlára kéred a visszautalást és nem postán.Na de most már mindegy:(.Én inkább 1,5 hónapot mondanék....
2010. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én úgy tudom (könyvelőm mondta), hogy 45 nap múlva fizetnek, és márc. 22 előtt semmiképpen nem utalnak. Remélem nem így van, én is várok vissza lóvét.
2010. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor kár volt sietnem abevallással,meg a feladással?:(
2010. febr. 12. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!