Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy tudom interneten keresztü...

Hogy tudom interneten keresztül megcinalni az adóbevallásomat? Mi ennek a menete? Mi szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is kell ügyfélkapu. A magyarorszag.hu-n tudsz ideiglenes regit csinálni. Okmányirodában pedig véglegesíteni. Ha ez kész, akkor töltsd le az apeh oldaláról az ABEV programot. Telepítsd. Utána a programmal töltsd le a szükséges nyomtatványokat. kitöltöd, ellenőrzést végzel, megjelölöd küldésre és beküldöd ügyfélkapun. Utána kapsz visszaigazolást az ügyfélkapus fiókodba a magyarorszag.hu-n, hogy befogadták. Ha hibát találnak úgyis jeleznek.
2010. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az okmányirodába kelle ezert fizetni,hogy veglegesitem a regiszraciomat???
2010. febr. 10. 15:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Meddig lehet az internetes adóbevalást megcsinalni??? Illetve az ügyfélkapuhoz regisztralni???
2010. febr. 10. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell fizetned semmit az Okmányirodában. A bevallás határideje május 20 (egyéni vállalkozónak és áfa fizetésre kötelezett magánszemélynek febr.25, de te gondolom nem ebbe a kategóriába tartozol) Az Ügyfélkapura való regisztrációt akármikor megcsinálhatod a bevallás határideje előtt)
2010. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Bemész az okmányirodába,ingyenesen véglegesítik a regit, aztán már használhatod is. Jó dolog, mert más doksikat is le tudsz tölteni.

2010. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült beregisztrálnom az Ügyfélkapuhoz.Vissza is igazoltak hogy rendben van minden.Az aktivalo linkel aktivaltam,de viszont amikor meg kell adni az uj jelszot azt nem fogadja el.Pedig a leírás szerint csinálom.. Miért van ez??? Tud nekem valaki ebben segíteni???
2010. febr. 10. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Okmányirodába kell menned! Ott adnak jelszót, azzal tudsz belépni, és utána változtatni a jelszavadat. Mégegyszer: OKMÁNYIRODA
2010. febr. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!