Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Szerintetek engedélyezni...

Szerintetek engedélyezni fogják a részletfizetést?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 19 éves vagyok, van iparűzési adótartozásom, amit az egyik szülőmtől örököltem, és eddig nem tudtam róla, nemrég kaptam egy levelet, hogy jelzálogjogot jegyeztek be az én házrészemre. Diák vagyok, az egyetlen állandó jövedelmem az az árvasági ellátás, havi 30 ezer Ft. Már beadtam a mérsékelési és részletfizetési kérelmet a Főpolgármesteri Hivatal Adó Főosztályára, csak még nem jött válasz, és izgulok :/ Kb 90 ezer Ft a tartozás. Anyámmal élek, az ő nettó jövedelme kevesebb, mint 100 ezer. 12 havi részletfizetést kértem, szerintetek meg fogják adni?
2015. febr. 14. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem meg. :) Én is önkormányzatnál dolgozom és pont egy ezzel foglalkozó osztályon. Meg szoktuk adni mindig, ha indokolt. :)
2015. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!