Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 1453 nyomtatvány kitöltésénél...

1453 nyomtatvány kitöltésénél hogy szerepeltessem a családi adókdevezményt? 2014. 04. 01 volt 91 napos a magzat.

Figyelt kérdés

Áprilistól augusztusig a feleségem igényelte a magzat után szeptembertöl én igényeltem miután megszületett.


Hogy kell ezt beirni az A és 3 lapokra mind a kettönknek? Egymás adatait fel kell tüntetni?


2015. febr. 27. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöknek?!

Ezt hogyan gondoltad?

Egyikőtök veheti igénybe!

2015. febr. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeptemberben uj nyilatkozat lett leadva a munkaltatonal miutan megszuletett a kics előtte ő kérte aztán én
2015. febr. 28. 07:20
 3/4 anonim ***** válasza:

beírjátok mindketten keretösszegnek a 9 havi összeget (562.500)

23. sorba neked 250ezer, neki 312500

A +as lapon pedig közös érvényesítést kell jelölni, és meg kell adni egymás adatait. A hónapokat értelemszerűen kell ktölteni.

HA pontosabb segítség kell, privit írj!

2015. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az 51%-os már elmehetne másik témakörbe, mert itt mindig hatalmas nagy hülyeséget ír.
2015. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!