Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ebayről rendelt termékek...

Ebayről rendelt termékek árusítása milyen módon lehetséges? Van itt olyan aki ezzel foglalkozik?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Tudom, hogy sok kérdés van a témában, de nekem még mindig nem egyértelmű.

Egyéni vállalkozó vagyok, KATA-s. Ha az ebay-ről rendelt dolgokat szeretném árusítani az üzletemben milyen intézkedések kellenek? Minden esetben kell áfát és vámot fizetnem?

Csak azt árusíthatom amiről számlám van ugye? Hogyan kérjek számlát? Eddig akárhányszor rendeltem nem kaptam egyszer sem. Arra gondoltam a tranzakció előtt írok az eladónak hogy tud-e számlát küldeni, de ha pl azt írja igen és én rendelek nagyobb tételben cuccot, aztán mégsem küld, azt nem tudom árusítani az üzletemben.

Árusításhoz kötelező valamilyen kereskedelmi végzettség?? Mert azt is hallottam hogy kell, de azt is hogy nem. Nem az árusítás lenne a fő tevékemység



2015. ápr. 1. 11:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!