Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Arra keresem a választ, hogy...

Arra keresem a választ, hogy ha 2009-ben nem volt jövedelmem, kell-e beadnom 0-ás adóbevallást, és ha igen milyen formában?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Igen kell beadnod adóbevallást 0 forint keresettel is..Rendesen kitöltöd,csak éppen mindenhová 0 forintot írsz.de ha személyesen bemész az adóhivatalba,őt segítenek is neked kitölteni..
2010. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

@14:55


Akkor ezt hogyan kell értelmezni?

[link]

"Mikor nem kell Önnek a bevallást benyújtania?"

"Ha Ön az adóévben egyáltalán nem szerzett bevételt, vagy kizárólag adómentes jogcímen szerzett jövedelmet."

2010. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
istenem, vegyetek mar eszre h szopatnak XD
2010. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

14.55-ös vagyok.

nekem teljesen mindegy,hogy csinál vagy nem,és hogy te milyen iratot találtál.

Én sem csináltam tavalyelőtt gondolván,hogy nem volt semmi jövedelmem akkor meg minek.Kaptam is 100.000 forint bírságot,mert felvilágosítottak,hogy ilyen esetben is kell..Szerencsére a büntetést lecsökkentették 15.000 forintra..Úgyhogy azóta nekem írhatnak amit akarnak én csinálok NULLA forintra is..

2010. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok.Akkor mindenkép beadom a nullást
2010. febr. 19. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!