Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ajánlanátok olcsó könyvelőt...

Ajánlanátok olcsó könyvelőt Budapesten?

Figyelt kérdés
Egyéni vállalkozással kapcsolatos könyveléshez keresek embert, sajnos nem ismerek senkit, és ismerősöm sincs, aki ajánlhatna. Kérnék tippeket, köszi.
2015. jún. 7. 09:36
 1/5 belapus ***** válasza:
73%

Nem bp-i vagyok, nem ismerek ( személyesen ) egyet sem, de úgy gondolom, elsősorban inkább jót kellene keresni és nem olcsót.


[link]

2015. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetertek az elozovel, ha a konyvelon kell sporolnod lehet masik tevekenyseg utan kellene nezned.
2015. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy megfontolnám a következőket:


Ha egy könyvelő olcsó és jó, akkor bizony nem gyors

Ha gyors és jó, akkor nem olcsó,

Ha gyors és olcsó, akkor az nem túl minőségi.


Bocs.

2015. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb azt akartam írni, amit az első 4.


Nyilván azt szeretnéd, hogy havi 15-20 ezerért úgyahogy lekönyvelje a cuccaidat, de ha 3-szor annyiba kerül, akkor jó eséllyel a tanácsai többet érnek neked a megspórolt adókon és büntetéseken, illetve a kevesebb fejfájás is megfizethetetlen.

2015. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, ezt jó magyartalanul írtam. A lényeg, hogy ne a könyvelőn spórolj, és inkább jó legyen mint olcsó.
2015. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!