Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Bejelentéssel kapcsolatos...

Bejelentéssel kapcsolatos információra lenne szükségem Valaki esetleg tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Következő a probléma: Van egy cégem Betéti társaság katás adózással. Mivel én vagyok az ügyvezető igazgató be vagyok jelentve havi 50000 Ft-nak megfelelő adót fizetek az államnak na már most kizárólag céges számlám van amire érkezik az én fizetésem is nincs külön lakossági folyószámlám. Mivel katás vagyok könyvelő sem kell mert saját magam vallom be évente az adót illetve az iparűzési adót is és itt jön képbe a bevándorlási hivatal aki követeli a 6 hónapra visszamenőleg a lakossági számlakivonatokat + könyvelő által kiállított kereseti kimutatást. Én beszéltem egy könyvelővel aki azt mondta törvényre hivatkozva hogy Én mint ügyvezető kiállíthatom saját magam részére a kereseti kimutatást ez megtörtént, de a Báh nem fogadta el. Fogalmam sincs mi tévő legyek mert 8 hónapos terhes vagyok és csak a férjemet akarom meghíni ide egy hónapra, de mindenhol elutasítanak pedig van pénzünk nem is kevés... amit felmutattunk ez sem volt elég a Báh ragaszkodik a nemlétező lakossági bankszámlámhoz

2015. júl. 15. 18:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!