Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kétszer kell a járadékokat...

Kétszer kell a járadékokat fizetnem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy 4 órás részmunkaidős állásom.

Most megint sikerült találnom hozzá egy újabb 4 órás melót.

A kérdésem ilyenkor a második 4 órás munkáltatómnak is be kell fizetnie utánam a járulékokat?

Nyilván az adót igen,De a többit?Gondolok pl:nyugdíj járulék,Egészségbiztosítási járulék?



2015. júl. 31. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne kellene?
2015. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dolgozol, azaz azt szeretnéd, ha a második 4 órád is beleszámítana a majdani nyugdíjadba?

Ha igen, akkor mi a kérdés?


Nézd meg a másik oldalról, én 8 órában dolgozom, a munkáltatóm miért nem csak a járulékok felét fizeti? a másik feléből meg nem vonna semmit, csak ideadná nekem. Ugye, hogy nonszensz?

2015. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy mire oda kerülök lesz nyugdíj.
2015. júl. 31. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez már egy másik kérdés, nekem se lesz, mégis levonják.
2015. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem választás kérdése az hogy vonjon a munkáltató járulékot a béredből vagy sem.
2015. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És még csodálkoznak hogy minden épkézláb ember eltakarodik ebből a lehúzó fertő országból!

Kicsit már elegem van hogy a normális dolgozót ész nélkül sarcolják adó,tb járulék,munkaerő hozzájárulás vagy mi meg stb.faxságok.!A Kedves dakoták meg ebből élnek mint hall a vízben...Na de ez ilyen!

2015. júl. 31. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de járulékokat a fizetésből nem ma kezdtek vonni. Eddig is vontak, tehát új dologgal nem találkoztál, mégsem volt ekkora népvándorlás.


A probléma az, hogy sok a munkavállaló, kevés a munkahely. Azok pedig eltanulják egymástól, hogy hogyan lehet még jobban meggazdagodni rabszolgatartással, miközben az államot szidják a sarcok miatt.


Az én munkáltatóm is mindig sír, többnyire fizetésnap körül, és állandóan azt közli, hogy veszteséges a cég, csak azt nem tudja, hogy én megnézem a cég év végi eredménykimutatását az interneten, ahol tökéletesen látni, hogy százmilliós adózott nyeresége szokott lenni...

2015. aug. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!