Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha inkasszó van a számlámon...

Ha inkasszó van a számlámon milyen gyakran vonnak le pénzt? Mikor jön a végrehajtó és hogy fog felkeresni?

Figyelt kérdés

Oktüber 1.-én tett inkasszót a számlámra a NAV mert nem fizettem adót. Körülbelül 30000 Ft volt ekkor a számlámon, levontak ma reggel belőle körülbelül 1500 Ft-ot meghagyva az öregségi nyugdíjnak megfelelő összeget ezzel. Délelőtt elmentem befizettem a teljes tartozásom a számlámra, de még nem vonták le! Mikor fogják, illetve mikor használhatom a számlám rendesen? Végrehajtó fog jönni?


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. okt. 2. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden banknál van egy konkrét időpont, az addig óráig-percig történt befizetéseket, utalásokat még aznapi dátummal teljesítettnek veszik, az utána történt események a következő napi dátummal kerül jóváírásra, vagy elutalásra.

Majd holnap már rendeződik. Ezek után a végrehajtó nem fog nálatok megjelenni.

2015. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!