Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az adóigazolás tartalmazza,...

Az adóigazolás tartalmazza, hogy mennyi az adótartozásom? Mikortól lesz ingyenes, hogy megmondják mennyi?

Figyelt kérdés

2015. okt. 2. 22:11
 1/2 Sandol ***** válasza:

Szia!


Az, hogy megtudd a tartizásod, az mist is ingyenes! Vagy csináltatsz egy ügyfélkaput, és le tudsz kérni egy adófolyószámlát, ami megmutatja, hogy milyen adónemen milyen tartozásod vab, vagy bemész a NAVba és kérsz ott egy ilyet! Az adóigazolás arra való, ha pl. bank kéri hitelfelvételnél, egyéb pályázatokhoz, stb.

2015. okt. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van ügyfélkapum és nem tudtam lekérdezni. Eljutottam arra a helyre amit mondsz, de nem sikerült. Egy sor van rajta és semmi se jön be rajta nekem. Amúgy is van még vámtatarozásom is, ahhoz meg külön kódot kér.
2015. okt. 4. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!